مینی ابدومینوپلاستی

رسیدن به اندام ایده آل با مینی ابدومینوپلاستی

مینی ابدومینوپلاستی نوعی از ابدومینوپلاستی است که فقط قسمت پایین شکم را هدف قرار می دهد. در ابدومینوپلاستی معمولی یا کامل، کل ناحیه شکم هدف قرار می گیرد و در حین جراحی ترمیم می شود. با این حال، معمولاً به دلایل مختلف قسمت پایین شکم، بسیار بیشتر از کل شکم مشکل ساز است. هدف قرار دادن این ناحیه از بدن با تمرینات منظم بسیار دشوار است و اغلب مورد توجه قرار نمی گیرد. ضمن اینکه عوامل مختلفی ممکن است در ایجاد شکم نا متناسب از جمله پوست اضافی ناشی از بارداری یا کاهش وزن یا افتادگی به دلیل روند پیری نقش داشته باشند.

مزایای مینی ابدومینوپلاستی چیست؟

چند مزیت متمایز برای داشتن یک مینی ابدومینوپلاستی به جای ابدومینوپلاستی کامل شکم وجود دارد. این مزایا عبارتند از:

  • برش های کوچکتر + اسکارهای محتاطانه تر
  • نیازی به تغییر موقعیت ناف نیست
  • زمان بهبودی و نقاهت کوتاه تر

بسیاری از بیماران را می توان کاندید این جراحی در نظر گرفت

آیا شما کاندید مینی ابدومینوپلاستی هستید؟

اگر از ظاهر شکم خود ناراضی هستید، بهتر است برای تعیین وقت مشاوره با دکتر برنامه ریزی کنید. در جلسه مشاوره، دکتر به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا ابدومینوپلاستی کامل یا مینی ابدومینوپلاستی برای دستیابی به نتایج دلخواه شما مناسب تر است یا خیر. کاندیدهای ایده آل برای مینی ابدومینوپلاستی به وزن ایده آل نزدیک می باشند، قصد بارداری ندارند و در سلامت کامل خواهند بود. نتایج مینی ابدومینوپلاستی در افرادی که پوست اضافی یا چین و چروک در ناحیه زیر ناف دارند به طور مطلوب مشاهده می شود. اکثر افراد کاهش وزن یا بارداری را به عنوان عوامل اولیه ای که به ترغیب آن ها برای انجام ابدومینوپلاستی منجر می شود، ذکر می کنند.

اگر به دلیل بارداری، کاهش وزن قابل توجه یا روند طبیعی پیری، یک ناحیه سرسخت و نا متناسب، پایین شکم شما ایجاد شده است، مینی تاک شکم ممکن است برای شما مناسب باشد.

به طور کلی، شما یک کاندید ایده آل در نظر گرفته می شوید اگر هر یک از شرایط زیر را دارا باشید:

شخص در سلامت عمومی باشد

بیمار نزدیک به وزن ایده آل باشد

عدم برنامه ریزی زیباجو برای باردار شدن

شخصی که علاقه مند به ترمیم و بهبودی به پوست اضافی و پوست زیر ناف دارد.

روش انجام مینی ابدومینوپلاستی

در طی روش مینی ابدومینوپلاستی، دکتر یک برش ایجاد می کند و چربی و پوست اضافی را از ناحیه مورد نظر خارج می کند. هنگامی که پوست و چربی اضافی برداشته می شود، پوست روی ناحیه کشیده می شود و بخیه ها محل برش را می بندند و پوست سفت شده را در جای خود نگه می دارند. طول مدت این جراحی نسبتا کوتاه است و معمولاً فقط یک یا دو ساعت طول می کشد. نتایج بلافاصله قابل مشاهده است، اما طی چند ماه آینده بعد از این عمل جراحی، شکم به ترمیم خود ادامه خواهد داد.

ابدومینوپلاستی مینی

مینی ابدومینوپلاستی چقدر هزینه دارد؟

هزینه های مینی ابدومینوپلاستی بسته به وسعت جراحی متفاوت است. این روش می تواند در بین بیماران متفاوت باشد و بسته به نتیجه مورد نظر متفاوت است.

در مشاوره با دکتر، او به اهداف شما گوش می دهد، پیشنهاداتی را برای این روش ارائه می دهد و هزینه تخمینی عمل جراحی شکم را برای عمل مورد توافق به شما می دهد.

لیفت صورت

نکات بعد از مینی ابدومینوپلاستی

روند بهبودی و نقاهت

هنگامی که پس از عمل جراحی از بیهوشی خارج شدید، به اتاق ریکاوری منتقل می شوید تا بتوانیم شما را از نزدیک تحت نظر داشته باشیم و از ایمنی و سلامت شما اطمینان حاصل کنیم.

در روزهای اولیه ریکاوری بعد از مینی تاک شکم، رعایت نکات زیر مهم است:

برای کنترل هر گونه ناراحتی بعد از عمل، داروهای مسکن خود را طبق تجویز مصرف کنید

در اسرع وقت قدم زدن را به آرامی در اطراف خانه شروع کنید

گن طبی خود را مطابق دستورالعمل بپوشید

برای چند هفته از انجام فعالیت های سنگین و بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید

سوالات متداول مینی ابدومینوپلاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط